З Днем медика!
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/b43b504e06978b0dd440f82e27a88eee.jpeg)
Шановні медичні працівники !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.
Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.
Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, а у Ваших домівках завжди панують щастя і мир.
Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та родинам!
З повагою головний лікар КНП «ЦПМСД» Верхнянської ОТГ Ірина Маліборська