Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/998b063da464d0e50f5b02faf8002338.jpeg)
5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів». На заході відбулось підписання меморандуму про співробітництво між виконавцем (Програма «U-LEAD з Європою) та 122 очільниками територіальних громад. Всі 122 громади в тому числі і Верхнянська отримають комплексну підтримку від Програми – експерти допоможуть громадам як інституційно, так і фізично (техніка, ПЗ, меблі, дизайн-плани, спеціальні види допомоги тощо).
![](/storage/news/galleries/e9e827689e2f3e3171372d612a7f0d3c.jpg)
![](/storage/news/galleries/58e3ce236a068aa59cce356b296e88a3.jpg)