Відкриття мультифункціонального спортивного майданчика в с. Негівці
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/19990339dbd735c15b094962208ec99c.jpg)
Урочисте відкриття майданчику відбулося у вівторок, 30 липня, відразу ж відбулися змагання серед шкільних юнацьких команд сіл Верхнянської ОТГ з мініфутболу. Переможцем змагань стала команда з с. Довгий-Войнилів, друге місце у команди с. Негівці, бронзове місце у команди с. Збора. Вітаємо переможців.
З відкриттям майданчика громаду привітали Беррі Рід, директор проекту "Децентралізація приносить кращі результат та ефективність" (DOBRE), Верхнянський сільський голова ОТГ Микола Філіпович. Їм і було надано право забити перший гол.
На спортивному майданчику відбуватимуться змагання з мініфутболу, баскетболу та волейболу, заняття місцевих школярів. Сюди може прийти для свого фізичного гарту кожен. На майданчику створені сучасні і безпечні умови для занять спортом і фізкультурою.
![](/storage/news/galleries/2d1e75a259f0b81fe899cc254a680f31.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ea2ae3e85681cef9e60999308387987.jpg)
![](/storage/news/galleries/9a3cf4949ca76e568b0a5284996b4c33.jpg)
![](/storage/news/galleries/1eee9eed1b9ee15859c8726c712caa92.jpg)
![](/storage/news/galleries/19990339dbd735c15b094962208ec99c.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e9bfdaed044d0ad887038461d8e9372.jpg)
![](/storage/news/galleries/49032cd1a66f913906c772b7f61a66a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/b0d5cf4505008255c60563f320992551.jpg)
![](/storage/news/galleries/346269536334cb9795dd4948f5e865e5.jpg)
![](/storage/news/galleries/aef97c4f84513aa4dec9ba835ecaaf82.jpg)
![](/storage/news/galleries/0a9120753311c9de521406fa9f8265c8.jpg)
![](/storage/news/galleries/03a47fe896a712cc82008f508a41e2ca.jpg)
![](/storage/news/galleries/5a793ac14ee0d13ac8ae39ef531f881c.jpg)
![](/storage/news/galleries/d273a1e19ab85d34ef347a5c2d1f7e55.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d64216df0b61edc74cf66a262302a6f.jpg)
![](/storage/news/galleries/68964505ace3f0d25910d73d7e7fc026.jpg)
![](/storage/news/galleries/093b1f923355381efe81c88106aab4a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/27f25acbc75c4228ee7d724631bf9da0.jpg)