І Міжрегіональний семінар-тренінг
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/d208c3b775a86cb0313a78631b176c33.jpg)
19 – 20 вересня 2019 року під головування заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка відбувся І Міжрегіональний семінар-тренінг “Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ”, який проходив у м. Львові.
Серед учасників семінару були представники структурних підрозділів Мінсоцполітики України Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей.
Нашу область представляла представниця Верхнянської сільської ради ОТГ Стефанів Олександра Мирославівна – уповноважена представниця із захисту прав дітей, яка презентувала напрацювання та успіхи нашої громади, зокрема у Впровадження моделі адміністрування надання соціальних послуг із соціальної підтримки населення та захисту прав дітей на території Верхнянської сільської ради ОТГ.
Під час семініру були розкриті питання адміністрування соціальних послуг в громаді, стратегічне планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм.
Під час другого дня семінару було здійснено ознайомлення з кращими практиками організації прийому громадян з питань соціального захисту населення у фронт-офісі на базі Гніздичівської ОТГ (Жидачівський р-н) та відвідано ЦНАП у форматі “Прозорий офіс” у м. Львові (Личаків).
![](/storage/news/galleries/d208c3b775a86cb0313a78631b176c33.jpg)
![](/storage/news/galleries/77bc34e713839e94dbab2064edfdae71.jpg)
![](/storage/news/galleries/25a5fcd735224e7dec994fac16319fcb.jpg)