Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Світлана Онищук під час зустрічі із головою Державного агентства лісових ресурсів України обговорила проблеми розвитку лісової галузі Прикарпаття

Новина
16.06.2022

Керівниця області розповіла гостю про діяльність влади щодо підтримки бійців Збройних сил України, котрі сьогодні боронять нашу державу від російських окупантів, а також роботу ключових галузей економіки.

«Івано-Франківщина має працювати не тільки для власного розвитку, а й підтримувати ті регіони, які через бойові дії не можуть повноцінно функціонувати, - розповіла Світлана Онищук. – Разом з тим, нашим завданням є всебічна допомога нашим захисникам. Спільно з громадами краю ми передаємо у зону проведення бойових дій деревину. Адже життя військових на фронті рятують не лише сучасні каски та бронежилети, але й добротні фортифікаційні споруди, зокрема із лісоматеріалів».

Також детально обговорили виконання областю Програми Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна" та розглянули подальший розвиток лісової галузі на Прикарпатті.

«Хочу заспокоїти жителів області та скептиків реформування лісового господарства: громади не втратять фінансування та матимуть змогу розвиватися, - наголосив Юрій Болоховець. - Першочергове завдання лісівників - допомога ЗСУ. Однак не забуватимемо і про людей, котрі проживають у громадах. Вони також матимуть можливість користуватися лісовими угіддями».

Відкритий ринок деревини – це те, що вимагає сьогодні суспільство. Світлана Онищук запевнила, що докладе всіх зусиль, щоб реформа лісового господарства успішно реалізувалася на території нашої області.

Також очільниця Прикарпаття разом із керівником Державного агентства лісових ресурсів України побувала у обласному управлінні лісового та мисливського господарства, щоб привітати із призначенням на посаду нового начальника управління, яке очолив спеціаліст лісової галузі Кокоць Сергій Юрійович.

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше