Побудовано на платформі

«Олімпійське лелеченя»

Новина
23.03.2019

В селі Верхня на базі Верхнянського ліцею 22 березня 2019 року було проведено ІІ етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». В спортивному заході взяли участь команди шкіл Верхнянської ОТГ - Верхнянський ліцей, Войнилівської ОТГ- Перевозецька гімназія, Новицької ОТГ- Новицький НВК, команда Калуського району із Голинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Програма спортивного заходу складала спортивну, освітню та культурну частини, а саме : презентація команди, комбінована естафета, рухлива гра, та Олімпійська вікторина. 
Вітаємо команду Верхнянського ліцею - переможця ІІ етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», які представлятимуть район на ІІІ етапі Заходу.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі