«Олімпійське лелеченя»
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/bfd10e6ed5841d7d46d02fcd3cc13d3a.jpg)
В селі Верхня на базі Верхнянського ліцею 22 березня 2019 року було проведено ІІ етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». В спортивному заході взяли участь команди шкіл Верхнянської ОТГ - Верхнянський ліцей, Войнилівської ОТГ- Перевозецька гімназія, Новицької ОТГ- Новицький НВК, команда Калуського району із Голинської ЗОШ І-ІІІ ст.
Програма спортивного заходу складала спортивну, освітню та культурну частини, а саме : презентація команди, комбінована естафета, рухлива гра, та Олімпійська вікторина.
Вітаємо команду Верхнянського ліцею - переможця ІІ етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», які представлятимуть район на ІІІ етапі Заходу.
![](/storage/news/galleries/d02c45a9381549a850054ead59034911.jpg)
![](/storage/news/galleries/7548736ed7d7c05781c7ca01c012e32d.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e89463167ee72050a1a27ff1206d10c.jpg)
![](/storage/news/galleries/b0c8bb8e43ff82710eeb0bc8811be991.jpg)
![](/storage/news/galleries/6cfe3def4f4024d58eaa891ca0d8e9d3.jpg)
![](/storage/news/galleries/1322a1d51493b95af8ccf7cf9d960eff.jpg)
![](/storage/news/galleries/113f575872a5fd81c4627fb7388225b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/413e40d79370712ffc6c41d7acd421b6.jpg)
![](/storage/news/galleries/108ad11f15ea83d1fbe79abbc5ba26c1.jpg)
![](/storage/news/galleries/af6b4cb65deb991ae4ef68957fd389ec.jpg)
![](/storage/news/galleries/6f9ebf61bd4b2e6cb1746f232ba2d8b0.jpg)
![](/storage/news/galleries/2be161fc0f94c1ccbf90fda50f97f632.jpg)