Благоустрій біля Народного дому
Новина
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/a12a38d1e0c5fe4ddf9b9b1510d08ff4.jpg)
![](/storage/news/galleries/7f04c276e55e2f4f8518776f535906d9.jpg)
![](/storage/news/galleries/c254710a7b690001993d9d2bc41a67a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/a12a38d1e0c5fe4ddf9b9b1510d08ff4.jpg)
![](/storage/news/galleries/5320b000a1955891d39827a522614cd9.jpg)
![](/storage/news/galleries/55a3894c870df4a476849cc57cbd1226.jpg)
![](/storage/news/galleries/27a52440823c550a53fd3aaa111ecdee.jpg)
![](/storage/news/galleries/358027e8288e392bbf2483f12d216ca5.jpg)
![](/storage/news/galleries/143918f02de863f026f6d7e06cba59b0.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше