Доступні кредити 5-7-9%»

06.06.2022

За минулий тиждень у межах Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 949 пільгових кредитів на загальну суму 5,14 млрд грн.

Усього з моменту старту Програми суб’єкти підприємництва станом на 06.06.2022 р. отримали від уповноважених банків 43 425 кредитів на загальну суму 123,05 млрд грн.

За період дії воєнного стану в Україні у рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» укладено 8 603 кредитних договори на загальну суму 33,43 млрд грн (у тому числі банками державного сектору – 6 783 кредитних договори на суму 19,57 млрд грн), з яких:

- 0,28 млрд грн – на інвестиційні цілі;

- 3,50 млрд грн – як антикризові кредити;

- 2,47 млрд грн – як рефінансування попередньо отриманих кредитів;

- 19,20 млрд грн – кредити для сільськогосподарських товаровиробників;

- 7,96 млрд грн – антивоєнні цілі.

Програму реалізує Фонд розвитку підприємництва (ФРП). Єдиним учасником ФРП є Уряд України в особі Міністерства фінансів України, що координує усі аспекти діяльності Фонду.

На сьогодні за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» ФРП уклав угоди про співробітництво з 42 банками. З умовами участі в програмах та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.