Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Оголошення
23.05.2022

Відповідно до ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555,  Верхнянська сільська рада повідомляє, що 24 червня 2022 року о 10.00 год. в  приміщенні  актового залу Верхнянської сільської ради по вулиці Шевченка, 72 відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту містобудівної документації:

«Детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – для обслуговування крамниці та кафе по вул. Войнилівська 102 за межами населеного пункту с.Верхня»

 

 

   ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ !

 

 

 

Сільський голова                                Михайло МАЛІБОРСЬКИЙ

 

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше