Змагання з гандболу
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/86de5995a92bbc32adb0c1f207a598e0.jpg)
Наближається до завершення ІІІ спартакіада здобувачів освіти Верхнянської сільської ради ОТГ.Відбулись змагання з гандболу.Місця розподілились наступним чином: серед дівчат 3 місце посів Верхнянський ліцей, 2 місце Негівська гімназія і переможцем серед дівчат стала команда Довговойнилівського ліцею. Серед юнаків 3 місце посіла команда Довговойнилівського ліцею, 2 місце Негівська гімназії, а переможцем змагань серед юнаків стала команда Верхнянського ліцею.
![](/storage/news/galleries/235f248141cd4dae89bf4faddd307b55.jpg)
![](/storage/news/galleries/86de5995a92bbc32adb0c1f207a598e0.jpg)