Майбутнє громади творимо сьогодні
Оголошення
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/eafc64cab5c7aa9f7f1137a6605b5678.jpg)
![](/storage/news/galleries/6bb24f6ddd297f3e5678a36aed830efa.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше