Фестиваль громад у Стабогородчанській ОТГ
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/187f00bb45e5c2b20d93a9d590816985.jpg)
8 вересня 2019 року у Старобогородчанській ОТГ відбувся Фестиваль Громад.
Фестиваль Громад - це унікальна можливість повчитись у громад-партнерів Програми DOBRE кращих практик впровадження механізмів участі мешканців у прийнятті рішень, бюджетної прозорості, антикорупційних інструментів та крутих фішок місцевого самоврядування.
Участь у Фестивалі Громад взяли 10 ОТГ з Прикарпаття: Білоберізька, Більшівцівська, Верхнянська, Дзвиняцька, Ланчинська, Нижньовербізька, Печеніжинська, П’ядицька, Старобогородчанська та Тлумацька ОТГ.
На території фестивалю діяли 4 локації, де презентувались корисні практики місцевого самоврядування, лайфхаки громад, впроваджені після об’єднань, використання механізмів участі мешканців громад у прийнятті рішень, практики втілення механізмів бюджетної прозорості, діяльність молодіжних рад та громадських організацій.
Також під час фестивалю діяла алея громад – простір, де громади презентували себе, свої туристичні принади, унікальну місцеву культуру, ремесла та продукти харчування. Для дітей і молоді працювали атракціони, фудкорт, караоке та інші розважальні локації.
Участь у фестивалі взяли: заступник голови Івано-Франківської ОДА Богдан Кобилянський, очільниця компоненту “Залучення громадськості” Програми DOBRE Юлія Ткачук та директор ГО “Центр Політичних Студій” Віталій Світлик.
![](/storage/news/galleries/d619323ec25dc53a0ce40082bfd686d9.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb707e117b20213bdfb3800b3dbd0444.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec89d1177fe80b849787a8a61fc36162.jpg)
![](/storage/news/galleries/1be1b408bfcdbe8828ff82fd8f89524b.jpg)
![](/storage/news/galleries/4a3758cb618117edf80737464fcfef5b.jpg)
![](/storage/news/galleries/c27dbf3ea1fc83f80f84b6b9645f2298.jpg)
![](/storage/news/galleries/7a0738217503a230da3f549661961124.jpg)
![](/storage/news/galleries/469122116d2a0f55857782a87bf2d298.jpg)
![](/storage/news/galleries/c223951370e8fd9025e40aa39be904e6.jpg)
![](/storage/news/galleries/2cb5f3f5202dcd2d9a8aca149572deba.jpg)
![](/storage/news/galleries/67c343c7c9cc1b571a34f1ff83f15467.jpg)
![](/storage/news/galleries/187f00bb45e5c2b20d93a9d590816985.jpg)
![](/storage/news/galleries/232322dc5ae6cecaa9841037f79ae2c2.jpg)