Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Придбання екскаватора-навантажувача за підтримки програми DOBRE

Фоторепортаж
11.11.2020
Команда Верхнянської сільської ради ОТГ на чолі з сільським головою Миколою Філіповичем, дякуємо 
Програма DOBRE
 за придбання екскаватора-навантажувача БЛЮМІНГ з фронтальним навантажувачем та комплектом навісного обладнання: щелепний ківш, ківш вузький та відвал поворотний (планірувальний), що стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках реалізації Плану Покращення Послуги (SDIP) «Утримання та ремонт доріг в межах відповідності Верхнянської ОТГ».
Екскаватор навантажувач громада отримала, як внесок в натуральній формі від програми DOBRE. В свою чергу Верхнянська сільська рада надала власний внесок в розмірі більше 100% вартості екскаватора-навантажувача (співфінансування проекту полягало в ремонті комунальних доріг Верхнянської ОТГ).
Надалі, отримана техніка буде служити для обслуговування та ремонту вулиць всієї територіальної громади. Крім того, екскаватор буде використовуватися для розчищення доріг від снігу в зимовий період, при ліквідації наслідків повеней та підтоплень, а також буде задіяний для виконання земляних робіт.
За 5 років співпраці з Програмою DOBRE ми зуміли реалізувати чимало проектів, які направлені на створення кращих умов для розвитку ОТГ та комфортне середовище для проживання у Верхнянській громаді.
Окреме ДЯКУЮ від голови громади Миколи Філіповича та всієї команди, хочемо висловити Фахівцю з розвитку громад у Західному регіоні 
Liubomyr Kava
, за нашу співпрацю, його наполегливість, та відстоювання всіх успішно реалізованих проектів, адже робив із неможливого можливе.
Наразі, це останній успішно реалізований проект Верхнянської ОТГ в рамках співпраці з Програмою DOBRE.
Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 10 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській та Запорізькій. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 100 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше