Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Суттєво спрощено порядок приєднання до електромереж під час воєнного стану

Новина
29.03.2022

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 26 березня 2022 року на своєму засіданні прийнято постанову «Про затвердження Порядку тимчасового приєднання електроустановок до системи розподілу у період дії в Україні воєнного стану» (далі – Порядок).

Кардинальне спрощення процедури надання замовникам послуг з приєднання до електричних мереж низки об’єктів з урахуванням їх пріоритетності та стратегічної важливості для держави під час воєнного стану обумовлено нагальною потребою долати труднощі, які постали перед суб’єктами господарювання у воєнний час, а також необхідністю забезпечити стійкість економіки в цей період.

Зі свого боку, Держенергонагляд продовжує розглядати звернення замовників стосовно отримання висновків щодо технічного обґрунтування вимог технічних умов на тимчасове приєднання та обґрунтованості проведеного оператором системи розподілу розрахунку резерву потужності електричних мереж в зоні можливого приєднання. Це визначено абзацом 5 пункту 11 Порядку.

Держенергонагляд приймає скарги заявників у разі виникнення спірних питань щодо дій або бездіяльності операторами систем розподілу електричної енергії та/або оператора системи передачі електричної енергії стосовно приєднання електричних установок замовника до електричних мереж.

Спрощення розгляду скарг щодо приєднання до електромереж здійснюються на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2019 № 932 «Деякі питання посилення контролю за дотриманням законодавства щодо приєднання до електричних мереж».

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше