ВЗАЄМНА ДОПОМОГА – ЗАПОРУКА ПЕРЕМОГИ!

24.03.2022

Україна зараз переживає нелегкі часи. Але українці як ніколи згуртовані та об’єднані однією метою – здобути перемогу. Для цього ми підтримуємо один одного, допомагаємо один одному усіма можливими способами. І не важливо, скільки кілометрів між нами…На прохання Коростенської громади завдяки співпраці волонтерів, закордонних партнерів та адміністрації Калуської районної військової адміністрації вже неодноразово вдалося відправити гуманітарну допомогу. Місто Коростень знаходиться в безпосередній близькості до лінії зіткнення. Через це порушені шляхи постачання життєво необхідних товарів. Не зважаючи на це, громада Коростеня підтримує військових та добровольців, які захищають північні кордони України. Тому для них наша підтримка є дуже важливою. Спільно з волонтерами, меценатами та доброчинцями Калуська РВА направила до Коростеня два мікроавтобуси з гуманітарною допомогою, а саме продуктами довготривалого зберігання та швидкого приготування, засобами гігієни, дитячим харчуванням, памперсами, медикаментами та медичними засобами, кариматами, спальниками. Дякуємо народному депутату України Едуарду Прощуку за постійну участь у вирішенні нагальних питань щодо надання гуманітарної допомоги та підтримку в такий непростий для всієї країни час. Окрема подяка волонтеру Олегу Мудрику та всім причетним, які забезпечують надійну доставку гуманітарної допомоги. Ваша самовідданість викликає захоплення! Ми сильні, коли разом! І перемога обов’язково буде за нами! Слава Україні!