Молодь Верхнянської громади тепер збиратиметься в «Community Space»
![](http://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/storage/news/article/e695f2917075b45665acb417da5e8c07.jpg)
Пройшло відкриття, нашого, громадського простору, для всіх жителів Верхнянської ОТГ і не тільки. Відвідувачі простору зможуть цікаво та з користю проводити свій час, не лише відпочивати, вчитись, але й проводити дозвілля, майстер-класи, диспути, концерти, літературні вечори. І це нам вдалось реалізувати завдяки проекту Центру політичних студій (ЦПС) «Голос громади у місцевому самоврядуванні» в рамках програми DOBRE.
![](/storage/news/galleries/0e6bf9b5d6d6db70955c249f4e095ea9.jpg)
![](/storage/news/galleries/4b674e323df6ef5fdccbd1b2dc513cd2.jpg)
![](/storage/news/galleries/da15b8b890ab730553ace31f5ca244b7.jpg)
![](/storage/news/galleries/548e7d0e5316398f8171f3015a33f85b.jpg)
![](/storage/news/galleries/510e2d701493003e09979d915d48f302.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d60d592fbf5ad6e08be4622ac0a4d30.jpg)