Стартує прийом заявок на конкурс «Бюджет участі Верхнянської ОТГ" на 2020 рік

Конкурси та проекти

Проекти з яким бюджетом можуть бути подані?

ви можете подавати проекти вартістю не більше 25 000 грн.

Скільки грошей виділено на бюджет участі у цьому році?

загальний обсяг видатків на поточний рік становить 200 000 грн

Скільки підписів мені потрібно зібрати за проект, щоб він був прийнятий?

не менше 15

Скільки проектів може подати 1 автор?

не більше 1 проекту

Хто може бути автором проекту?

автор – фізична особа, член Верхнянської ОТГ, якій на момент подання проектної пропозиції виповнилось 18 років; ініціативні групи та громадські організації

Які види проектів можуть бути подані?

Визначено напрямки, за якими можуть подаватись проекти:

o        освіта

o        культура

o        спорт

o        охорона здоров’я

o        соціальний захист

o        навколишнє середовище

o        комунальне господарство

o        енергозбереження

Які терміни початку і завершення прийому проектів?

10 лютого – 25 березня 2020 року

Які документи необхідні для подання пропозиції?

- бланк-заявка проекту (додаток 1);

- список мешканців Верхнянської ОТГ, які підтримуюють цю пропозицію (додаток до додатку 1);

- бюджет проекту (додаток 6);

- фото, візуалізація, графіки чи інші додатки (за бажанням).

Де розміщено форму проектної пропозиції та інші додатки?

Форму проектної пропозиції Ви можете завантажити на офіційному сайті Верхнянської сільської ради ОТГ за посиланням: https://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua / Меню/Сторонні сервіси/ у розділі «Бюджет участі»/Допомога/Бланки для завантаження» або в офіційних пунктах супроводу Бюджету участі.

Куди подаються проектні пропозиції?

Подати проекти можна до 25 березня 2020 року, заповнивши відповідні поля на сайті  Верхнянської сільської ради ОТГ за посиланням: https://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/ Меню/Сторонні сервіси/ у розділі «Бюджет участі/Подати проект»; або безпосередньо до Верхнянської сільської ради  в друкованому вигляді (с.Верхня, вул. Шевченка, 72, каб. 2,7).

Які вимоги до проектів?

Вимоги визначені в Положенні про Бюджет участі Верхнянської  ОТГ, який ви можете знайти на на сайті  Верхнянської сільської ради ОТГ за посиланням: https://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/ Меню/Сторонні сервіси/ у розділі «Бюджет участі/Допомога/Нормативно-правова база»

Проекти повинні відповідати наступним основним вимогам:

Ø  проект має підтримати щонайменше 15 членів територіальної громади (крім автора проектної пропозиції);

Ø  термін реалізації проектів не повинен перевищувати 6 календарних місяців поточного року;

Ø   проект повинен реалізовуватись на території Верхнянської ОТГ;

Ø  у випадку, якщо реалізація проекту передбачає використання земельної ділянки (приміщення чи об’єкту), вони повинні перебувати у власності територіальної громади;

Ø  вартість проекту не повинна перевищувати 25 000 гривень;

Ø  проект має відповідати наступним критеріям:

-   одна заявка - один об’єкт;

-   об’єкт загального користування;

-   актуальність для членів територіальної громади;

-   узгодженість мети та результату.

Ø  проект подається особисто автором проекту за встановленою формою проекту (не більше одного проекту).

Які проекти не розглядаються?

Ø    заповнені не всі пункти заявки;

Ø    немає всіх додатків;

Ø    розрахований лише на розробку проектно-кошторисної документації;

Ø    не є цілісним, а має фрагментарний характер;

Ø    суперечить затвердженим програмам громади, або дублює заходи, які передбачені цими програмами;

Ø    суперечить чинному законодавству України;

Ø    має обмежений доступ для мешканців громади;

Ø    передбачає реалізацію проектних пропозицій приватного комерційного характеру.