Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З початку року на Прикарпатті виплачено майже 100 млн. грн. допомоги по безробіттю

Новина
29.03.2022

Заслухано інформацію директора обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка про діяльність служби зайнятості в умовах воєнного стану та заходи, які вживаються для працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб з інших регіонів України. Із більш як 100 тис. вимушених переселенців, 591 особа звернулася в центр зайнятості, з них 50 осіб працевлаштовано.

Станом на 29 березня кількість зареєстрованих безробітних становила 8,1 тис. осіб, з яких 7,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Незважаючи на складну ситуацію в Україні, виплата допомоги по безробіттю продовжується. З початку року виплачено 99,2 млн. грн., зокрема, 23-28 березня виплачено 11,4 млн. грн. допомоги по безробіттю за третю декаду лютого 5,4 тис. безробітним громадянам.

На сьогодні в базі даних ЄІАС налічується 737 вакансій, із них 471 вакансія актуальна.

Крім того, розглянуто звернення працівниці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області щодо неправомірних дій керівника звільненню із займаної посади та невиконання рішення Івано-Франківського міського суду.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше