Капітальний ремонт дорожнього покриття 12 комунальних вулиць в 12 населених пунктах Верхнянської ОТГ
Детальніше про проект
Основна проблема на вирішення якої спрямований проект:
Основна проблема полягає у тому, що дорожнє покриття перебуває у вкрай незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів та сприяє створенню аварійних ситуацій.
Інноваційна складова:
Інноваційна складова даного проекту міститься насамперед у проектному підході до вирішення проблем та задоволенні потреб територіальної громади Верхнянської сільської ради. Також інноваційною ідеєю проекту є те, що капітальний ремонт дороги, яка в силу свого розташування дуже часто здійснює роль формального та неформального місця збору громадян, буде сприяти демократичному розвитку спільноти.
Соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання:
Соціальна спрямованість полягає у створенні умов, необхідних для забезпечення громади якісними дорогами, що в свою чергу зменшує ризики аварійності автотранспорту, зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод, забезпечує пересування людей похилого віку, дітей, створює інші незручності.
Покращення стану цієї дороги дозволить збільшити кількість перевезень по ній, здійснювати частішу доставку необхідних товарів у відповідні заклади торгівлі, а люди, в свою чергу, матимуть можливість купувати ці товари у підприємців, які поповнюють місцевий бюджет; зменшити витрати коштів власників автотранспорту, завдяки економії коштів на ремонти; збільшити довіру громадян до органів влади через покращення виконання ними властивих їм функцій.
Основні заходи проекту :
- Інформування представників громад, ЗМІ, влади шляхом розсилок, конференції, загальних зборів тощо.
- Отримання дозвільних документів;
- Капітальний ремонт доріг;
- Здача об’єкту в експлуатацію
Очікувані результати проекту:
Короткотривалі наслідки проекту:
- Сприяння розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та створення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів.
- Створення умов для поширення позитивних процесів розвитку сільської місцевості.
- Зменшення кількості ДТП, по причині незадовільного утримання доріг.
- Створення сприятливих умов розвитку в'їзного та внутрішнього туризму, сільського, екологічного (зеленого) туризму.
- Відповідність автомобільних доріг діючим нормам безпеки руху.
Перспективні наслідки проекту:
- Створено можливості для громади села брати участь в різноманітних конкурсах та проектах з метою сталого розвитку населеного пункту.
- Сформовано у жителів села позицію, щодо небайдужості до вирішення проблем села, добробут громади це не тільки завдання для влади, але й для кожного жителя місцевої громади.
Цільові групи проекту:
- Жителі Верхнянської ОТГ ( 10 750 осіб)
Ключові етапи (віхи)
Опис заходів проекту:
- Інформування представників громад, ЗМІ, влади шляхом розсилок, конференції, загальних зборів тощо. Оскільки інформаційна складова процесу підтримки об’єднаних громад є надзвичайно важлива в процесі децентралізації. Адже вдало проведені заходи в рамках проектів що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, дозволить сформувати позитивне відношення до процесу децентралізації як і у громадськості що входить до складу об’єднаної громади так і у інших громад що не пройшли об’єднання. Окрім того реалізація даного проекту дозволить активізувати громади адже жителі зможуть переконатися, що влада звертає увагу на найважливіші їхні проблеми і намагається їх оперативно вирішити, що власне підвищить авторитет влади. Діяльність в рамках проекту обов’язково буде оприлюднюватись у засобах масової інформації.
- Виготовити проектно-кошторисну документацію
- Капітальний ремонт доріг планується провести в червні – листопаді 2016 року у зв’язки з тим що відповідні роботи проведені у теплу пору року дозволить гарантувати якісність робіт. Окрім того перед початком робіт сільською радою буде проведено моніторинг якості проведених робіт підрядниками та на основі результатів, планується провести відбір виконавців.
- Здача об’єкту в експлуатацію обов’язково повинна бути проведена до кінця 2016 року, залучивши громадськість, активістів, жителів вулиць та відповідних фахівців, з метою забезпечення максимальної якості робіт та ефективності використання коштів.