Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці І.Сірка до Алеї Героїв Небесної Сотні в селі Верхня

Детальніше про проект

Мета:  Покращення експлуатаційного стану та транспортного сполучення з об’єктами інфраструктури  вулиці І.Сірка в с.Верхня Верхнянської об’єднаної територіальної громади.

Завдання: 

         Здійснити  капітальний ремонт  частини дороги по вулиці І.Сірка села      Верхня  Верхнянської об’єднаної   територіальної громади,   як   центру   активності сільської громади (в т.ч. виготовлення ПКД)

      Основна проблема на вирішення якої спрямований проект:

            Основна проблема полягає у тому, що дорожнє покриття перебуває у вкрай незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів та сприяє створенню аварійних ситуацій.

         Інноваційна складова:

Інноваційна складова даного проекту міститься насамперед у проектному підході до вирішення проблем та задоволенні потреб територіальної громади Верхнянської сільської ради. Також інноваційною ідеєю проекту є те, що поточний ремонт дороги, яка в силу свого розташування дуже часто здійснює роль формального та неформального місця збору громадян, буде сприяти демократичному розвитку спільноти.

Соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання:

Соціальна спрямованість  полягає  у   створенні умов, необхідних для забезпечення громади якісними дорогами, що в свою чергу зменшує ризики аварійності автотранспорту, зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод, забезпечує  пересування  людей похилого віку, дітей,  створює  інші незручності.

         Економічна спрямованість проекту  

Покращення стану цієї дороги дозволить збільшити кількість перевезень по ній, здійснювати частішу доставку необхідних товарів у відповідні заклади торгівлі, а люди, в свою чергу, матимуть можливість купувати ці товари у підприємців, які поповнюють місцевий бюджет; зменшити  витрати  коштів власників автотранспорту, завдяки економії коштів на ремонти; збільшити довіру громадян до органів влади через  покращення виконання ними   властивих їм функцій.

Основні заходи проекту :

 • Інформування представників громад, ЗМІ, влади шляхом розсилок, конференції, загальних зборів тощо.
 • Виготовлення проектно-кошторисної документації;
 • Здійснення ремонтних робіт згідно кошторисної документації;

– Інформування представників громади шодо ведення об’єкта в експлуатацію

        Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

 Короткотривалі наслідки проекту:

 • Сприяння розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та створення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів.
 • Створення умов для поширення позитивних процесів розвитку сільської місцевості.
 1. Зменшення кількості ДТП, по причині незадовільного утримання доріг.
 2. Створення сприятливих умов розвитку в'їзного та внутрішнього туризму, сільського, екологічного (зеленого) туризму.
 3. Відповідність автомобільних доріг діючим нормам безпеки руху.

Перспективні наслідки проекту:

 1. Створено можливості для громади села брати участь в різноманітних конкурсах та проектах з метою сталого розвитку населеного пункту.
 2. Сформовано у жителів села позицію, щодо небайдужості до вирішення проблем села, добробут громади це не тільки завдання для влади, але й для кожного жителя місцевої громади

 Цільові групи проекту:

 • Жителі с. Верхня ( 2 705 осіб), в т.ч жителі вул. І.Сірка (68 осіб)
 • Жителі інших сіл об’єднаної територіальної громади, які отримують адміністративні послуги.

         Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Для успішної реалізації проекту і виконання усіх запланованих заходів необхідне фінансування в розмірі 396,6 тис.грн. (триста дев’яносто шість тисяч шістсот гривень) за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

 

Ключові етапи (віхи)

Опис заходів проекту:

 1. Інформування представників громад, преси, влади шляхом розсилок, конференції, загальних зборів тощо. Оскільки інформаційна складова процесу підтримки об’єднаних громад є надзвичайно важлива в процесі децентралізації. Адже вдало проведені заходи в рамках проектів що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, дозволить сформувати позитивне відношення до процесу децентралізації як і у громадськості що входить до складу об’єднаної громади так і у інших громад що не пройшли об’єднання. Окрім того реалізація даного проекту дозволить активізувати громади адже жителі зможуть переконатися, що влада звертає увагу на найважливіші їхні проблеми і намагається їх оперативно вирішити, що власне підвищить авторитет влади. Діяльність в рамках проекту обов’язково буде оприлюднюватись у засобах масової інформації.
 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації
 3. Капітальний ремонт дороги планується провести в серпні – листопаді 2017 року у зв’язки з тим що відповідні роботи проведені у теплу пору року дозволить гарантувати якісність робіт. Окрім того перед початком робіт сільською радою буде  проведено моніторинг якості проведених робіт підрядниками  та на основі результатів,  планується провести відбір виконавців.
 4. Інформування громадськості щодо введення об’єкта в експлуатацію. Здача об’єкту в експлуатацію обов’язково повинна бути проведена до кінця 2017 року, залучивши громадськість, активістів, жителів вулиці та відповідних фахівців, з метою забезпечення максимальної якості робіт та ефективності використання коштів.       

 

 

На мапі

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше