Капітальний ремонт адміністративного приміщення в с.Завадка
Детальніше про проект
Метою проекту є підвищення якості та доступності надання адміністративних послуг населенню Верхнянської об’єднаної територіальної громади.
Завдання:
1. Здійснити капітальний ремонт адміністративного приміщення в селі Завадка Верхнянської об’єднаної територіальної громади (в т.ч виготовлення ПКД)
Основна проблема, на вирішення якої спрямований проект
Одним з актуальних проблемних питань громади є необхідність створення належних умов для ефективної роботи органів місцевого самоврядування об’єднаної громади та зручних і доступних умов для отримання населенням громади усього комплексу адміністративних послуг. Слід відзначити, що умови праці значним чином впливають на якість прийнятих рішень. Відсутність належних умов для праці посадових осіб виконавчого органу громади негативним чином позначаться на результативності роботи, ускладнить надання жителям громади адміністративних, соціальних та інших послуг, які надаються органами місцевого самоврядування. Створення зручних і доступних умов для отримання населенням адміністративних, соціальних послуг є однією з головних задач, що має вирішуватися органами державної влади та місцевого самоврядування. Адже саме за якістю цих послуг кожен громадянин оцінює турботу держави про нього та рівень поваги до прав і гідності громадянина. Проведення капітального ремонту приміщення адмінбудинку сільської ради дасть можливість забезпечити економію бюджетних коштів, передбачених на опалення, створити належні умови для роботи посадових осіб виконавчого органу об’єднаної територіальної громади, що дасть можливість забезпечити надання жителям села усього комплексу послуг, які повинні надаватися органом місцевого самоврядування спроможної територіальної громади. На даний момент будівля потребує капітального ремонту з енергозбереженням. Ремонтні роботи будівлі становитимуть загальну суму 500,0 тис. грн. В 2018 році планується замінити вікна, двері, здійснити опоряджувальні роботи стін та стелі, встановити твердопаливний котел, прокласти трубопроводи водопостачання, встановити міжкімнатних дверей на суму 500,0 тис. грн. і відповідно завершити капітальний ремонт будівлі.
Інноваційна, соціально-економічна спрямованість та реальна можливість його виконання:
Інноваційна спрямованість проекту полягає у впровадженні комплексу заходів із застосування сучасних енергозберігаючих технологій, а саме капітальний ремонт будівлі, з метою зменшення теплових втрат
Соціально-економічна спрямованість:
Соціальна спрямованість полягає швидкому і якісному наданні адміністративних послуг населенню ОТГ.
Економічна спрямованість передбачає впровадження енергозберігаючих технологій, що дасть змогу значно зекономити бюджетні кошти.
Перелік основних заходів проекту:
Для досягнення мети заплановано проведення таких заходів:
Захід 1. Інформування представників громади, ЗМІ, влади;
Захід 2. Виготовлення проектно-кошторисної документації
Захід 3. Ремонтні роботи:
Захід 4. Інформування громадськості щодо введення об’єкта в експлуатацію.
Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту
Капітальний ремонт адмінприміщення дасть можливість забезпечувати якісні та доступні умови надання адміністративних послуг 2,1 тис. жителям населених пунктів Верхнянської ОТГ.
У адмінприміщенні буде:
- замінено віконних блоків (37,28 ;
- установлено підвіконні пластикові дошки (20,0 м);
- установлено дверних блоків (49,7 ;
- очищено вручну внутрішні поверхні стін та стель;
- шпаклювання стін та стель (518,0 ;
- улаштовано покриття підлоги (180,0 ;
- покращено інфраструктуру населених пунктів;
- знято соціальну напругу серед населення.
Короткотривалі та перспективні наслідки реалізації проекту:
- наявність відремонтованого приміщення адмінбудинку сільської ради ;
- створення умов для економії бюджетних коштів та енергоносіїв;
- підвищення якості надання адміністративних послуг населенню;
- посилення громадського контролю за роботою органу місцевого самоврядування
- зміцнення інфраструктурної спроможності громади;
- створення умов для забезпечення сталого розвитку громади.
- покращення естетичного вигляду споруди в центрі села;
- запобігання руйнуванню приміщень;
- знизиться соціальна напруга.
Цільові групи проекту: Цільовою групою проекту є жителі сіл Завадка, Степанівка, Болохів, Верхнянської об’єднаної територіальної громади в кількості 2085 осіб (в т.ч. працівники органів місцевого самоврядування).
Ключові етапи (віхи)
Опис заходів проекту:
Для досягнення мети заплановано проведення наступних заходів:
1) інформування представників громади, ЗМІ, влади;
Інформаційна складова процесу підтримки об’єднаних громад є надзвичайно важлива в процесі децентралізації. Адже вдало проведені заходи в рамках проектів що фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, дозволить сформувати позитивне відношення до процесу децентралізації як у громадськості що входить до складу об’єднаної громади так і у інших громад що не пройшли об’єднання. Окрім того реалізація даного проекту дозволить активізувати громади, адже жителі зможуть переконатися, що влада звертає увагу на найважливіші проблеми і намагається їх оперативно вирішити, що власне підвищить авторитет влади. Діяльність в рамках проекту обов’язково буде оприлюднюватись у засобах масової інформації.
- виготовлення проектно-кошторисної документації
- капітальний ремонт адмінприміщення планується провести в червні – грудні 2018 року у зв’язку з тим, що відповідні роботи проведені у теплу пору року дозволить гарантувати якісність робіт.
Ремонтні роботи:
- знімання заскленних віконних рам (37,28 ;
- заповнення віконних прорізів готовими блоками (37,28 ;
- установлення пластикових підвіконнах дощок (20,0 м;
- заповнення дверних прорізів готовими дверними блоками (49,7 ;
- готування важких опоряджувальних цементно-вапняних розчинів (2,44 ;
- шпаклювання стін та стель (518,0 ;
- поліпшене фарбування полівінілацетатними водоемульсійними сумішами стін та стель (518,0 ;
- розбирання покриттів підлоги (180,0 ;
- улаштування покриттів підлоги (180,0 ;
- інше.
4) інформування громадськості щодо введення об’єкта в експлуатацію.
Здача об’єкту в експлуатацію обов’язково повинна бути проведена до кінця 2018 року, залучивши громадськість, активістів, жителів села та відповідних фахівців, з метою забезпечення максимальної якості робіт та ефективності використання коштів.