Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Верхнянський ліцей

photo

Опис

Верхнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – це заклад загальної середньої освіти, у якому у 12 класах навчаються 239 учнів. Відкрито клас із інклюзивною формою навчання для дітей із особливими освітніми потребами. Мова навчання – українська. Режим роботи – п'ятиденний. Освітній процес забезпечуюють 29 педагога.

Верхнянську середню школу було збудовано в 1955 році. Очолив її в той час Левченко Василь Ісакович. Перший її випуск відбувся у 1956 році. В 1980 році добудований новий корпус сьогодні діючої школи. Двоповерхова будівля школи розташована на великій ділянці землі з майданчиками. У школі панує дружня атмосфера, яку формують вчителі та інші працівники, котрі прагнуть надавати допомогу в будь-якій ситуації. За безпекою молоді пильнують чергові учні та вчителі. Школа забезпечена: спортзалами, комп’ютерним класом в якому 7 комп’ютерів з доступом до Інтернету, окремий зал для театральних виступів, оснащений кабінет фізики і хімії, а також мультимедійним класом. Ми виступаємо за здоровий спосіб життя. Їдальня пропонує здорову їжу і напої. У магазині можна зажди купити перевірені, свіжі продукти, оскільки вони щодня поставляються. Ми надаємо медичну допомогу. Школа завжди готова допомогти своїм учням.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше