Верхнянський ліцей
![photo](/storage/enterprises-registry/enterprises/70d7c6adba9241a48a8268b0867a3481.jpg)
Опис
Верхнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – це заклад загальної середньої освіти, у якому у 12 класах навчаються 239 учнів. Відкрито клас із інклюзивною формою навчання для дітей із особливими освітніми потребами. Мова навчання – українська. Режим роботи – п'ятиденний. Освітній процес забезпечуюють 29 педагога.
Верхнянську середню школу було збудовано в 1955 році. Очолив її в той час Левченко Василь Ісакович. Перший її випуск відбувся у 1956 році. В 1980 році добудований новий корпус сьогодні діючої школи. Двоповерхова будівля школи розташована на великій ділянці землі з майданчиками. У школі панує дружня атмосфера, яку формують вчителі та інші працівники, котрі прагнуть надавати допомогу в будь-якій ситуації. За безпекою молоді пильнують чергові учні та вчителі. Школа забезпечена: спортзалами, комп’ютерним класом в якому 7 комп’ютерів з доступом до Інтернету, окремий зал для театральних виступів, оснащений кабінет фізики і хімії, а також мультимедійним класом. Ми виступаємо за здоровий спосіб життя. Їдальня пропонує здорову їжу і напої. У магазині можна зажди купити перевірені, свіжі продукти, оскільки вони щодня поставляються. Ми надаємо медичну допомогу. Школа завжди готова допомогти своїм учням.
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/f880f3a9fe1d3a1f2e891049c6c58b8d.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/7d167c1aa10db9d5bca87f334db33822.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/6b01da640d908a2dcec25557cb0dd353.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/c3d16a441e91198a58e3beb6cae9d4a2.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/dff747eb162261e808f391bf6adc31fa.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/1e6ef11ec853d9bcc9b486b83e94e5d8.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/30142980c365dc3f7a5b560ff71b8df2.jpg)