Негівська гімназія
![photo](/storage/enterprises-registry/enterprises/bddb8b73823cc973a047fff5efea7ac4.jpg)
Опис
У Негівському навчально-виховному комплекс І-ІІ ст. у якому є 9 класів навчаються 132 учні. Відкрито клас із інклюзивною формою навчання для дітей із особливими освітніми потребами. Мова навчання – українська. Режим роботи – п'ятиденний. Освітній процес забезпечуюють 22 педагоги, серед них: спеціаліст з вищою категорією-15; спеціаліст першої категорії-1; спеціаліст другої категорії-1; спеціаліст-5;старший вчитель-8
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/021a596422b9a2f8b84022a08e6dc627.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/5a5efbb1e5c5f3387437efd8717fb421.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/0ae6654898adf931bf85656090d25b29.jpg)
![](/storage/enterprises-registry/gallery_items/094af43d3711c832c315a5da4668dec5.jpg)